A++

Parapetná jednotka so sálavým tepelným panelom

1 958

Kategórie:
Dokumenty:

NEXURA FVXG-K

Parapetná jednotka s energetickou účinnosťou až A++

Unikátne riešenie na trhu – to najlepšie pre kúrenie zabalené do štýlového dizajnu. Bez kompromisu. Perfect C°mfort sála do celého vášho domova.

Hliníková časť predného panelu vnútornej jednotky Nexura sa zohrieva, podobne ako bežný radiátor, čím pridáva ešte viac komfortu počas chladných dní.

Tichá a diskrétna jednotka Nexura vám ponúka to najlepšie pre pohodlné vykurovanie i chladenie.

Vnútorná jednotka distribuuje vzduch úplne potichu. Vytvorený hluk dosahuje ledva 22 dB(A) pri chladení a 19 dB(A) v režime sálavého tepla. Pre porovnanie, okolitý hluk v tichej miestnosti dosahuje priemerne 40 dB(A).

Pohodlná vertikálna automatická oscilácia zabezpečuje prevádzku bez prievanu a chráni strop pred znečistením.

Online ovládač (voliteľný): ovládajte vnútornú jednotku z akéhokoľvek miesta cez aplikáciu, miestnu sieť alebo internet.

Môže byť nainštalovaná oproti stene alebo zapustená.

Malá výška jednotky umožňuje jej montáž pod oknom.

Týždenný časovač je možné nastaviť na spustenie chladenia alebo kúrenia kedykoľvek na základe denného alebo týždenného nastavenia.

 

Hlavné výhody

  • sálavé teplo: Jedinečná jednotka, jedinečné funkcie, jedinečný pocit sálavého tepla.
  • atraktívny dizajn: Atraktívny dizajn s možnosťou umiestnenia podľa Vašich predstáv – vstavaná, zavesená alebo umiestnená voľne do priestoru.
  • tichá prevádzka: Mlčať je zlato. Vašu jednotku nebudete ani počuť.
  • zabudovaný filter: Zabudnite na baktérie, vírusy a pach a užívajte si čistý vzduch.

Funkcie

ENERGETICKÁ ÚČINNOSŤ Energeticky účinné jednotky: celý rad má energetickú triedu A.REŽIM ECONO Znižuje spotrebu energie, takže je možné použiť ďalšie zariadenia s veľkou spotrebou. Táto funkcia je tiež úsporná.SÁLAVÉ TEPLO Predný panel vnútornej jednotky sála ďalšie teplo a tak sa váš komfort počas chladných dní ešte zvyšuje.VÝKONNÝ REŽIM Je možné ho zvoliť pre rýchle zohriatie alebo ochladenie; po vypnutí výkonného režimu sa jednotka vráti do prednastaveného režimu.AUTOMATICKÉ PREPÍNANIE CHLADENIA-OHRIEVANIA Automaticky zvolí režim ohrievania alebo chladenia, aby sa dosiahla nastavená teplota.VEĽMI TICHÉ Vnútorné jednotky Daikin sú veľmi tiché. Takisto je zaručené, že vonkajšie jednotky nerušia ticho okolia.TICHÁ PREVÁDZKA VONKAJŠEJ JEDNOTKY Tlačidlo „Silent“ na diaľkovom ovládači zníži prevádzkovú hlučnosť vonkajšej jednotky o 3 dB(A), čím zabezpečí tiché prostredie pre okolie.TICHÁ PREVÁDZKA VONKAJŠEJ JEDNOTKY Tlačidlo „Silent“ na diaľkovom ovládači zníži prevádzkovú hlučnosť vonkajšej jednotky o 3 dB(A), čím zabezpečí tiché prostredie pre okolie.ZVISLÁ AUTOMATICKÁ OSCILÁCIA Možnosť zvoliť automatický zvislý pohyb klapiek vypúšťania vzduchu pre účinné rozloženie vzduchu a teploty po celej miestnosti.AUTOMATICKÁ RÝCHLOSŤ VENTILÁTORA Automaticky zvolí potrebnú rýchlosť ventilátora na dosiahnutie alebo udržiavanie nastavenej teploty.STUPNE RÝCHLOSTI VENTILÁTORA Umožňuje zvoliť niektorú z daného počtu rýchlostí ventilátora.TITÁNOVO APATITOVÝ FOTOKATALYTICKÝ FILTER NA ČISTENIE VZDUCHU Odstraňuje mikroskopické častice zo vzduchu, silno rozkladá pachy a bráni rozmnožovaniu baktérií, vírusov, mikroorganizmov, čím zaisťuje stály prívod čistého vzduchu.AUTOMATICKÝ REŠTART Jednotka sa po výpadku prúdu automaticky znovu spustí s pôvodnými nastaveniami.SAMODIAGNOSTIKA Zjednodušuje údržbu indikáciou systémových porúch a prevádzkových anomálií.REŽIM NOČNÉHO NASTAVENIA Šetrí energiu tým, že zabraňuje prechladeniu alebo prehriatiu počas noci.IBA VENTILÁTOR Jednotku je možné použiť ako ventilátor, ktorý fúka vzduch bez ohrievania či chladenia.SUCHÝ PROGRAM Umožňuje znížiť úroveň vlhkosti bez kolísania teploty v miestnosti.

ONLINE OVLÁDAČ CEZ APLIKÁCIU Ovládajte vnútornú jednotku z akéhokoľvek miesta cez aplikáciu (voliteľný adaptér siete WLAN).VIACMODELOVÉ ZOSTAVY K jednej vonkajšej jednotke je možné pripojiť až 5 vnútorných jednotiek, aj ak majú rôzne výkony. Všetky vnútorné jednotky je možné prevádzkovať jednotlivo v rámci rovnakého vykurovacieho alebo chladiaceho režimu.

VRV PRE REZIDENČNÉ APLIKÁCIE K jednej vonkajšej jednotke je možné pripojiť až 9 vnútorných jednotiek (aj s rôznymi výkonmi a až do veľkosti 71). Všetky vnútorné jednotky je možné prevádzkovať samostatne v rámci toho istého režimu.

Vhodné pre priestoryChladiaci výkonVykurovací výkonCena s DPH
FVXG25K + RXG25Ldo 65 m31,3 / 2,5 / 3,0 kW1,3 / 3,4 / 4,5 kW1 958 €
FVXG35K + RXG35Ldo 90 m31,4 / 3,5 / 3,8 kW1,4 / 4,5 / 5,0 kW2 304 €
FVXG50K + RXG50Ldo 130 m31,7 / 5,0 / 5,6 kW1,7 / 5,8 / 8,1 kW3 203 €
Farba

biela

Online ovládanie

voliteľné príslušenstvo

Prevádzkový rozsah chladenia

-10 až 46°C

Prevádzkový rozsah vykurovania

-15 až 18 °C