o nás

Vitajte v Sirux, kde nanovo definujeme komfort a pozdvihneme váš zážitok z bývania prostredníctvom špičkových klimatických riešení. 
Ako dôveryhodné meno v tomto odvetví sme hrdí na to, že ponúkame rozmanitú škálu vysokokvalitných klimatizácií tepelných čerpadiel rekuperácii 
a iných produktov prispôsobených vašim jedinečným potrebám.

Kontaktujte nás

Vitajte na internetovej stránke spoločnosti sirux s.r.o.  

ktorá je autorizovaným predajcom svetovo najpopulárnejších klimatizácií japonskej značky Daikin. Jej výrobky sa vyznačujú vysokou funkčnosťou, spoľahlivosťou a najmä inováciami, ktoré v tomto segmente nastavujú neustále nové trendy. Klimatizácie Daikin dostupné práve u nás sú vysoko variabilné, a preto ich vhodným výberom možno zabezpečiť účinné chladenie alebo ohrievanie interiérov domácností, administratívnych, ale aj veľkých obchodných priestorov. Okrem nich sú u nás dostupné aj iné zariadenia Daikin, a to tepelné čerpadlá Daikin Altherma ktoré sú najpredavanejsie v Európe a svojou vyspelou technológiou patria medzi svetovú špičku. Čističky vzduchu získali mnohé ocenenia za dizajn a ich kvalitu a účinnosť ocenujú popredné svetové laboratória.V rámci našich služieb vám okrem predaja a profesionálneho poradenstva pri kúpe klimatizácií, tepelných čerpadiel Daikin ponúkame aj nasledujúce:

  • Montáž a servis všetkých ponúkaných zariadení
  • Profesionálne poradenstvo
  • Obhliadky priestorov a spracovanie cenovej ponuky
  • profesionálne vyškolených pracovníkov
  • osobitý prístup ku každej realizácii
  • Showroom
  • Možnosť nákupu aj na splátky

Navštívte nás v našom showroome, ktorý sa nachádza v Leviciach na Kalnickej ceste 13.

Dôrazom na 
Efektivitu

S dôrazom na efektivitu a šetrnosť k životnému prostrediu, naše klimatizácie poskytujú spoľahlivý komfort pri minimálnej spotrebe energie.

Najmodernejšie technológie

Najmodernejšie technológie, úspora energií a minimálny dopad na životné prostredie. Tepelné čerpadlá pre rodinné domy predstavujú ekologický spôsob kúrenia a výrazne znižujú spotrebu elektrickej energie.

Usporná formu 
kúrenia.

Tepelné čerpadlo Daikin vzduch – voda vhodné vhodné aj na bežné radiátory zabezpečí alternatívnu a úspornú formu kúrenia.

Nižšia vlhkosť a čistejší vzduch.

Rekuperačné jednotky zabezpečujú vyváženie privádzaného vzduchu a odsávania, pričom sa čerstvý privádzaný vzduch ohrieva teplom z odpadového vzduchu.

Prečo si vybrať sirux

Náš tím, podporený dlhoročnými odbornými znalosťami v tomto odvetví, pozostáva z profesionálov, ktorí sú nadšení pre poskytovanie špičkových riešení HVAC. Držíme krok s najnovšími technologickými pokrokmi, aby sme zaistili, že dostanete tie najinovatívnejšie a najúčinnejšie produkty.

Objaviť viac

náš cieľ

V Sirux je naším poslaním vytvárať prostredie, ktoré podporuje pohodlie, efektivitu a pohodu. Veríme v poskytovanie viac než len produktov; dodávame riešenia, ktoré zlepšia váš životný štýl a zároveň dbajú na spotrebu energie a vplyv na životné prostredie.

Zistiť viac

Pozrite si naše blogy

Zistite viac o pracovných postupoch

Tu sa zobrazí váš dynamický snippet... Táto správa sa zobrazuje, pretože ste nezadali filter aj šablónu, ktoré sa majú použiť.

Fotovoltaické systémy

Fotovoltaické systémy nie sú len moderným trendom, sú investíciou do vášho budúceho. Ako predajca si vážime  nielen kvalitu, ale aj výhodu, ktoré môžeme ponúknuť 
svojim zákazníkom.  S našími fotovoltaickými riešeniami môžeme klientom otvoriť dvere 

do sveta udržateľnosti, nezávislosti a úspor.

Kontaktujte nás