sirux s.r.o

Montáž a servis klimatizácií Daikin v Leviciach. Najširšia ponuka 
klimatizácií skladom.

Kontaktujte nás

Vitajte na sirux s.r.o.  

V našom portfóliu sa môžete pozrieť na širokú škálu našich úspešných projektov v oblasti montáže klimatizácie, tepelných čerpadiel, rekuperácie a fotovoltických systémov. S naším záväzkom k špičkovým službám sme pomohli našim klientom dosiahnuť optimálnu úroveň pohodlia a energetickej efektívnosti vo svojich domovoch a podnikoch.

Naši odborníci majú bohaté skúsenosti s inštaláciou moderných technológií, a to nielen v oblasti klimatizácie a čerpadiel, ale aj pri implementácii rekuperačných systémov a fotovoltických riešení. Naši klienti nám dôverujú vďaka našej spoľahlivosti, odbornosti a schopnosti dodržiavať termíny.

Prehliadnite si niektoré z našich dokončených projektov nižšie a neváhajte nás kontaktovať, ak máte záujem o naše služby.

Vaša spokojnosť je pre nás prioritou, a sme hrdí na každý úspech, ktorý sme dosiahli v spolupráci s našimi klientmi. 

Ďakujeme vám za dôveru a príležitosť pracovať na zlepšení vášho prostredia.

Naše práce

2700+

Spokojných zákazníkov

250+

Inštalácii tepelných čerpadiel

14 +

rokov na trhu 

1600+

Produktov skladom

Referencia

 Pozitívne: Hodnota, Kvalita, Odozva, Presnosť, Profesionalita Chcem sa poďakovať chalanom zo Sirixu za rýchle vybavenie tepelného čerpadla. Úplná profesionalita od cenovej ponuky až po montáž a spustenie. Pán Rumanko, ochotný a nápomocný Služby: Montáž kúrenia, Inštalácia termostatu
Andrej Šimonovič
Pozitívne: Hodnota, Kvalita, Presnosť, ProfesionalitaVeľmi šikovný personál montáž na úrovni všetko povysávali žiadny odpad neporiadok. Inštalácia rychla, vyborna komunikácia a vysvetlenie obsluhy klimatizacie. Super firma!!! Odporúčam!!! Služba: Inštalácia klimatizácie 
Tomáš Poništ
Pozitívne: Hodnota, Kvalita, Presnosť, ProfesionalitaVeľmi šikovný personál montáž na úrovni všetko povysávali žiadny odpad neporiadok. Inštalácia rychla, vyborna komunikácia a vysvetlenie obsluhy klimatizacie. Super firma!!! Odporúčam!!! Služba: Inštalácia klimatizácie 
Tomáš Poništ
Pozitívne: Profesionalita Komunikácia s majiteľom na vysokej úrovni s cieľom vyjst zákazníkovi v ústrety. Samotná inštalácia vnútornej a vonkajšej jednotky bola veľmi rýchla (zhruba 2 - 2,5 hod). Pracovnici boli samostatní, profesionálni, prišli v presne stanovenom čase, komunikácia s nimi taktiež na výbornej úrovni, všetko vysvetlili, ukázali. Po inštalácii všetko upratali. Odporúčam. 
Peter Čeliga
 Pozitívne: Hodnota, Kvalita, Odozva, Presnosť, ProfesionalitaKvalitný výrobok, výborná komunikácia , pružný prístup, dobrá cena/výkon. Príjemne ma prekvapila rýchlosť montáže a veľký dôraz technikov na čistotu. Čo firma sľúbila, to splnila. Všetci pracovníci, s ktorými som sa stretol, boli ochotní a vyznali sa v tom, čo robia. Odporúčam.
Štefan Evin

Pozrite si naše blogy

Zistite viac o novinkách a trendoch 

Tu sa zobrazí váš dynamický snippet... Táto správa sa zobrazuje, pretože ste nezadali filter aj šablónu, ktoré sa majú použiť.