Naše volné pracovné pozície

Pridajte sa k nám spoločne presadiť sa na trhu

Pridajte sa k nám, ponúkame vám mimoriadnu príležitosť učiť sa, rozvíjať a stať sa súčasťou vzrušujúcej skúsenosti a tímu.

Montér/technik pre klimatizácie,tepelné čerpadlá

1 otvorené pozície

Zamestanca na pozícii junior technik si komplet zaškolíme a všetko ho naučíme.
Od Senior technika očakávame úplnú samostatnosť a schopnosť realizovať montáže, servisy a opravy.
Náplň práce:
Vykonávanie servisných zásahov a nastavení systémov
Poskytovanie technického poradenstva.
Riešenie prevádzkových problémov na zariadeniach
Uvádzanie zariadení do prevádzky a odborné poradenstvo, komunikácia s montážnymi, projekčnými a servisnými partnermi.
Návrh vykurovacieho/chladiaceho systému pre zákazníka
Montáž a servis klimatizácií

Zamestnanecké výhody, benefity

Notebook, tablet, služobný telefón, sick days, spoločné firemné akcie,
zázemie stabilnej spoločnosti, odborné školenia,služobné auto,
možnosť odborného rastu (získanie rôznych druhov oprávnení na plynové, tlakové a chladiace zariadenia)
zamestnanecké zľavy na produkty
možnosť dlhodobej spolupráce
motivujúce finančné ohodnotenie na základe Vašich odborných skúseností a nadobudnutých zručností
osobný prístup a komunikácia

Informácie o výberovom konaní

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis. Spoločnosť sirux s.r.o. bude kontaktovať iba vybraných kandidátov.
Ďakujeme za Váš záujem a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, Chladiar, Energetik, Strojár,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Odoo - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

-stredoškolské vzdelanie technického smeru
-Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
-príjemné vystupovanie
- znalosť vykurovacej techniky
-osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrotechnika §21 - výhodou
- prax v oblasti výhodou
- ochota ďalej sa odborne vzdelávať
- komunikatívnost, flexibilita, organizačné schopnosti,
- odborná spôsobilosť na F-plyny I. kategória – výhodou
- odborná spôsobilosť na spájkovanie
- vodičský preukaz B

Montér
02.04.2024 08:03:03
man using IP phone inside room

O nás

Sme stabilná firma s viac ako 14 ročnou históriou na trhu s klimatizačnými zariadeniami, tepelnými čerpadlami a rekuperáciami.

Sme predajcom značkových produktov svetových výrobcov ako sú Daikin, Flexit ,Solaredge, Duco, ktorí sú lídrom v oblasti obnoviteľných energií. Zabezpečujeme záručný a pozáručný servis chladiacej a mraziacej techniky.

Vykonávame pravidelné zákonné kontroly chladiacich zariadení pre našich zákazníkov. Poskytujeme bezplatné poradenstvo pri výbere vhodnej technológie.

Disponujeme vlastným showroomom, moderným autoparkom, pracujeme len so značkovým náradím.

Pridaj sa ku nám a buď priamo v centre diania pri inštalácii zelených technológií. Naučíš sa niečo nové a možno sa naučíme niečo nové od teba!!

Vo firme sa sledujú nové trendy a technológie ale nevrháme sa "bezhlavo" do všetkého.

Hľadáme ku nám rozvážnych a zodpovedných ľudí, ktorí hľadajú prostredie malej firmy, ktorá nemá ešte korporátne maniere a bude počúvať aj vaše návrhy a nápady :)

Sociálne média